Başaran Hurdacılık

Başaran Hurdacılık, Ankara Keçiören'de konuşlu olan firmamız Başaran Hurdacılığa ait kuruluş yapısı ve kurumsal bilgilere buradan ulaşın. Örneğin, Keçiören Etlik Aktepe Bağlum Esertepe Yayla İncirli Kalaba Sanatoryum Şehitkubilay Şenlik Güçlükaya ve Ufuktepe Sincan Fatih Malıköy Temelli Yeniken Etimesgut Eryaman Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy Mamak Akdere, Boğaziçi benzer şekilde Altındağ Ulus Yenimahalle Batıkent Beypazarı Gölbaşı İncek, Kahramankazan ve Pursaklar bölgelerinden Başaran Hurdacılık olarak peşin ödeme yaparak hurda demir alıyoruz.

BAŞARAN HURDACILIK

Firmamız Başaran Hurda Metal'e ait kurumsal bilgiler ve kuruluş yapısı

Başaran Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamız Başaran Hurdacılık, kullanılmış ve hurdaya ayrılmış metal içerikli hurdaları son kullanıcı kişi, kurum yada kuruluşlarda satın alıp geridönüşüm ile yeniden kullanıma yada hizmete kazandırmak, hurdacılık ve hurda geridönüşüm mesleğini icra etmek üzere Emrah ÖZTÜRK tarafından Ankara Yenimahalle ilçesinde kurulmuştur.

Başaran Hurdacılık

Bu yüzden, Ankara Hurda Metal ve geridönüşüm sektöründe uzun yıllardır faaliyet yürüten firmamız, başta Ankara Keçiören, Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya ayrıca Mamak, Altındağ ve Kahramankazan olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden her çeşit hurda bakır, demir, alüminyum, krom paslanmaz hurdası benzer şekilde sarı pirinç ve ayrıca çinko içeren metaller ile hurda beyaz eşya, kablo ve akü hurdalarını yerinden satın alarak hurdacılık mesleğini icra etmektedir.

Başka bir deyişle, Ankara genelinde yada çevre illerde bulunan kişi, kurum ve kuruluşların artık işine yaramayan, eskiyen, bozulan yada kullanım amacını yitiren hurdalarını nakit ödeme ile satın alıp, yükleme, taşıma, nakliye ve indirme işlemlerini üstlenerek geridönüşüm tesislerine teslim ediyor ve hurdaların geridönüşüm ile yeniden kullanımına aracılık ederek faaliyetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.
Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 210 7499

Kayseri Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 210 7499


Ankara Başaran Hurda

Her şeyden önce Ankara ve Keçiörende hurdacı ve ayrıca hurdacılar faaliyet yürüten hurdacı olarak her çeşit hurda demir satın alıyoruz. Bu yüzden, Ankara ve civar illerde bulunan metal hurdalarınızı yerinden satın alıyoruz. Ayrıca, anında nakit ödeme yapıyoruz. Başka bir deyişle hurda değerini peşin ödüyoruz. Bu yüzden hurda metal satmak için Başaran Hurdacılığı tercih ediniz. Örneğin en yakın hurdacıyı firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca Ankara Keçiören Sincan Etimesgut en yakın hurdacı hizmeti veriyoruz. Böylelikle Ankara En yakın hurdacı taleplerinizi karşılayacak hurdacı servis hizmeti de sunuyoruz. Bu yüzden metal hurdalarınız nerede olursa yerinden satın alıyoruz. Sonuç olarak, hurda satmak, ayrıca metal hurdalarınızdan para kazanmak ve benzer şekilde ücretsiz keşif talebinde bulunmak için heme bizi arayınız.

Hizmet detayları ile ilgili bilgi talepleriniz için lütfen firmamız Başaran Hurdacılık ile irtibata geçiniz.